Christie Monteiro

25. dubna 2009 v 16:43 | Werewolf |  Christie Monteiro
CHRISTIE MONTEIRO

Původ Brazílie
Dabing Xanthe Smith (T4), Lisle Wilkerson (T5)
Styl boje Capoeira
Věk 19
Zaměstnání nezaměstnaná, studentka Capoeiry
Hobby relaxování
Má ráda Eddy Gorda, svého dědečka
Nemá ráda Mishima Zaibatsu
Story

Tekken 4

Christie je vnučka mistra Capoeiry (Ho Chi Myong). Ho Chi Myong naučil Eddy Gorda Capoeiru během svého pobytu ve vězení. Eddy mistrovi slíbil, že Capoeiru naučí také jeho vnučku.
Eddy hledal Christie krátce po skončení Krále Železné Pěsti 3 a začal ji učit, jak mistrovi slíbil. Dva roky později se z Christie stala dobrá bojovnice.
Ale brzo poté, Eddy náhle zmizel, opustil Christie jenom se slovy: "Musím najít způsob, jak se pomstít tomu, který je odpovědný za smrt mýho otce."
Ustaraná z jeho náhlého a záhadného zmizení, Christie hledá Eddyho s jedinou nápovědou - Králem Železné Pěsti 4.

Prologue + Epilogue

Tekken 5

Manual Verze

Ho Chi Myongovi diagnozovali nevyléčitelnou nemoc. Bez ošetření mu dali doktoři šest měsíců života. Christie doufala, že vyléčení se přece jenom dá dosáhnout s vyspělou technologií Mishima Zaibatsu. Christie se tedy vydává do turnaje, vidící v něm šanci na záchranu svého dědečka.

Official Verze

Christie Monteiro, vnučka mistra Capoeiry.
Christie navšívila věznici, kde seděl její dědeček. Po dlouhé době ho měli propustit. Život ve vězení ale dědečka silně poznamenal. Byl tak vyzáblý, že ho Christie jenom stěží poznala.
Okamžitě ho vzala do nemocnice, kde jí sdělili, že její dědeček má nevyléčitelnou nemoc. Má jenom šest měsíců života. Ovšem jestli získá vyspělou technologii Mishima Zaibatsu, může Christie ještě svého dědečka zachránit...
Několik dní později se objevuje zpráva o pátém Králi Železné Pěsti. Rozhodne se, že vstoupí, tohle je šance na záchranu dědečkova života.

Interludes


Prologue + Epilogue
Tekken 6

Christie s nadějí na záchranu svého děděčka vstoupila do Krále Železné Pěsti 5. Byla ale poražena a vrátila se domů. Svým příchodem zjistila, že ne jenom dědeček není doma, ale i Eddy není k nalezení.
Z nemocnice, kde dědečka ošetřovali, se Christie dozvídá, že Ho Chi Myonga převezli do léčebné základny Mishima Zaibatsu. Christie vstoupí do Krále Železné Pěsti 6, aby zjistila, kam přesně dědečka zavezli.

Ending


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama