Bruce Irvin

4. dubna 2009 v 21:14 | Werewolf |  Bruce Irvin
BRUCE IRVINPůvod USA
Dabing Crispin Freeman (T5), Keith Silverstein (T6)
Styl boje Muay Thai Kickbox
Věk 32 (T2) 53 (T5)
Zaměstnání bodyguard Kazuyy Mishimy (T2, T6), fungování v táborním učení přežívajících technik (T5), asistent Kazuyy
Hobby sbírání revolverů
Má rád střelný prach (především pach a složení)
Nemá rád letadla, gangstery


StoryTekken 2

VERZE 1 - Bruce Irvin se stal šampionem těžké váhy 5 let předtím, než vstoupil do Krále Železné Pěsti 2. Lidé říkali, že je krutý a tvrdý proto, že jeho rodiče byli zabiti, když byl Bruce malý.
Opuštěný na ulici sám, musel zápasit s mnoha věcmi aby přežil. Naučil se tak, jak působit svým obětem strašlivou bolest a získal trochu peněz z pouličních zápasů.

VERZE 2 - Když byl Bruce ještě dítě, žil v chudé čtvrti se svými rodiči a starším bratrem. Nikdy neměli toho moc co jíst a byli vystavováni násilí. Bruce se snažil z téhle životní situace dostat a zaměřil se na to, aby žil bohatý a prospěšný život u policie. Vstoupil do turnaje, aby si získal respekt a popularitu jako Šampion #1.

Ending
Tekken 5/Dark Resurrection


Bruce Irvin, známý jako osobní strážce Kazuyy Mishimy. 21 let dříve byl Kazuya poražen svým otcem Heihachim a Bruce se rozhodl opustit Kazuyovy žoldáky. Cestoval po světě, dělající pro různé organizace.
Jednoho dne se Bruce dozvěděl, že Kazuya, o kterém si myslel, že je mrtvý, vstoupil do Krále Železné Pěsti 4. Také dostal informaci, že Mishima Zaibatsu, bez Heihachiho Mishimy, vyhlásilo Krále Železné Pěsti 5.
On, jenž přežil nespočetně konfliktů na válečných polích po celém světě, cítil něco nekalého na turnaji, ovšem také velké vzrušení. Nudil se a vypadalo to, že Mishima Zaibatsu poskytne nějakou zábavu.

Interludes
Prologue + Epilogue

Tekken 6

Poté, co se opět setkal s Kazuyou v králi Železné Pěsti 5, se Bruce rozhodl, že bude dělat Kazuyovi asistenta. Oba se společně pokusili o získání G Corporation a uspěli. Kazuya pak řídil společnost s krytými zády.
G Corporation vedla boj s Mishima Financial Group a Bruce vedl Kazuyovy důstojníky do války, která se odehrávala po celém světě. Aby se MFG zbavila, vystavila GC vysokou odměnu na Jina Kazamu. A jak se očekávalo, MFG se začala hýbat z místa - zahájila Krále Železné Pěsti 6.
Bruce Irvin vstoupil do turnaje, aby Jina zajmul...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama