Tekken 4

22. března 2009 v 18:51 | WerewolfPlatformy: arkády, Playstation 2

Datum vydání:
arkády 7/2001
Playstation 2:
JPN 28/3 2002
NA 23/9 2002
EUR 13/9 2002

Postavy
Steve Fox (new)
Paul Phoenix
Kuma
Panda
Julia Chang
Lee Chaolan
Violet (Leeovo alter-ego)
Miharu Hirano (new)
Ling Xiaoyu
Eddy Gordo (pod Christie Monteiro)
Yoshimitsu
Lei Wulong
Marshall Law
Combot (new)
Nina Williams
King

Příběh

Před dvěma lety se Heihachimu nepodařilo chytit Ogrea.
Nehodlal se ale vzdát, začal pátrat po vzorcích krve atd. po Ogreovi (nebo True Ogreovi) aby mohl experimentovat s geny. Cíl = ztvárnit nový život křížením genů Ogrea a jeho samotného - Heihachiho. Tak či tak, nepodařilo se to.
Přešlo se k něčemu jinému. Heihachimu by se hodil Devil gen, jediný problém - on ho v sobě nemá. Ale, Jin Kazama ano.
Jin, který zlikvidoval Ogrea v Králi Železné Pěsti 3, byl postřelen svým vlastním dědou, Heihachim. Jak se jeho život pomalu vytrácel, Jin se proměnil v ďábla (Devil Jina). Ve svojí transformaci vzal Heihachiho a vyletěl s ním do noci. Jinovy cesty po turnaji zůstaly neznámé. Heihachi po vnukovi pátral. Tak či tak, našel něco jiného - 20 let starou fotku hořícího těla. Nejvíc ho na "úkazu" zaujala záda. Jakoby deformovaná, jakoby s křídly.
Přesvědčený, že tohle byla fotka Kazuyy, syna Heie, kterého tatík vhodil před dvaceti lety do sopky, vynaložil Hei hodně úsilí, aby tělo získal. Dostal se tak k G-Corporation, která tělo obnovila a zkoumala jeho geny. Společnost dělala na vytvoření nové formy života pomocí těch genů.
Pátek, 25. prosince. Tekken Force vpadli do nejvýznamější G Corporation laboratoře v Nepálu.
Ve stejnou dobu lidi vedení Heihachim se infiltrovali do naleziště Kazuyova těla. Ovšem tahle operace, narozdíl od té v Nepálu, nevycházela podle plánu. Status zobrazený na monitorech ukazoval první vlnu vojáků odpálených z místnosti, kde byly uloženy Kazuyovy pozůstatky.
Temná silueta se odtamtud pomalu vynořila. Když Heihachi mohl všechno vidět dost dobře, rozpoznal v té figuře Kazuyu.
Kazuya obživl v rukou zručné G Corporation práce. Po zmrtvýchvstání nechal Kazuya zkoumat svoje tělo, aby byla odhalena pravá povaha Devila, který v Kazuyovi "sídlil". Cíl: dva životy převést v jeden. Myslel si, že když sjednotí svoje tělo s Devilem, tak získá možnost plně využívat té síly. Potom by konečně mohl vykonat pomstu Heihachimu a Mishima Zaibatsu.
Rozzlobený, že Heihachi takto zkazil jeho plány, Kazuya vyhladil těžce ozbraňenou Tekken Force a zmizel. Heihachiho to ruzzuřilo a vztek si vylil na svoje podřízené, kteří mu tu zprávu vyřídili.
Abel, Heihachiho přední znalec, přiměl dědka rychle najít způsob chycení Kazuyy. Heihachi se soustředil a rozhodl o jednom plánu. Přes rty mu přeběhl zlý úsměv.
Dva roky uplynuly po Králi Železné Pěsti 3. Mishima Zaibatsu vyhlásilo Krále Železné Pěsti 4 a ustanovila masivní peníze jako hlavní cenu. Šampion, co porazí Heihachiho na konci turnaje získá kontrolu nad Mishima Zaibatsu.
Vědomý toho, že tohle je jenom past na jeho vylákání, Kazuya vstupuje do turnaje, kde vidí šanci porazit Heihachiho.

Arény

Obrázky

Tekken 4 opening Playstation 2


Tekken 4 opening arcade

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama