Tekken 3

22. března 2009 v 18:30 | WerewolfPlatformy: arkády, Playstation, Playstation 2 (v "Arcade History" v Tekken 5)

Datum vydání:
arkády 8/1997
Playstation :
JPN 26/3 1998
NA 10/1998
EÚR 11/1998

Postavy - new
Jin Kazama (místo Kazuyy Mishimy a Jun Kazama)
Hwoarang
Ling Xiaoyu
Mokujin
King (II)
Kuma (II jr.)
Tiger Jackson (Eddy)
Panda
Julia Chang
Forest Law (místo Marshalla)
Ogre
True Ogre

Postavy - returning
Yoshimitsu
Nina Williams
Paul Phoenix
Lei Wulong

Příběh
Král Železné Pěsti 2 se blíží ke konci. Jun Kazama si šokovaně uvědomí, že Kazuyova neuvěřitelná síla pochází od Devila. O několik dní k organizátorovi druhého turnaje, Kazuyovi, dorazí zápasník, který se dostal do finále. Heihachi po vítězství nad svým synem vhazuje bezvládné tělo svého syna do vulkánu.
Jak Kazuyovo tělo hoří, tak se Devil zjevuje před těhotnou Jun, aby se dostal k jejímu dítěti, ještě nenarozenému. Ale ve strachu o ten nový život Jun Devila porazila a utekla do Yakushimy vychovat Jina, jejího syna ale i potomka Kazuyy, sama.
Po znovuzískání Mishima Zaibatsu se Heihachimu zachtělo znásobit svojí moc. Vsadil na možnost získání důvěry velmocí odložením válek a konfliktů stranou. Založil Tekken Force. Za téhle doby si na svět mír znovu našel cestu.
O patnáct let později. Jin Kazama dospěl svých patnácti let.
Pod vedením a úmysly Heihachiho, Tekken Force zkoumá jednu oblast v Americe. Objeví přitom novou formu života. Heihachi přikazuje vojákům, aby bytost chytili, ale ztrácí spojení po zprávě "... jsou všichni mrtví... Toshin (bůh boje)"
Když dorazil na místo, našel Heihachi jenom mrtvoly. Radost rozhodně necítí, ale uvědomí si, že klíč k vytouženému ovládnutí světa by mohl vězet právě v té formě života. Aby nabyl schopností Toshina, bude čelit zkáze.
Během týdnů záhadně zmizelo několik lidí z různých částí planety. Osoby se silnou povahou, mistři bojových umění nejsou k zastihnutí a nikdo neví, kde se nacházejí.
Jun Kazama vycítí zlo rozprostírající se kolem ní. Netuší, odkud temná síla pochází, ale nejspíš se stala nějakým terčem. Akceptuje svůj osud, poví Jinovi všechno, co ví o jejich strašný minulosti, aby ho připravila na den, o kterém si myslí, že se něco ošklivého stane. Jestli se jí cokoli stane, Jin má vyhledat svého dědu - Heihachiho.
Její předtucha se naplní v jedné chladné, bouřlivé noci. Toshin přichází. " Uteč!" křičí zoufale Jun.
Jin matku neposlechl a upadl do bezvědomí, poté, co mu Ogre zasadil ránu.
Když se probouzí, všechno včetně domu je od základů spáleno. Jeho matka není nikde k nalezení.
Jun zemřela, Ogre ji zabil. Jin se vydal k Heihachimu, udělal tak jak mu matka řekla. Chtěl se pomstít, požádal o trénink. Heihachi vyvodil z Jinova vyprávění, že Ogre dychtí po síle velkých bojovníků. Pastička na Toshina se ztvárnila do podoby Krále Železné Pěsti 3.
O čtyři roky později. Jin má 19 narozeniny. Třetí turnaj začíná.

Obrázky

Tekken 3 opening Playstation


Tekken 3 opening arcade


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama