Baek Doo San

26. března 2009 v 20:55 | Werewolf |  Baek Doo San
BAEK DOO SAN


Původ Jižní Korea
Dabing Sang Hyeon Um
Styl boje Taekwondo
Věk 27 (T2) , 48(T5)
Zaměstnání učitel Taekwonda
Hobby Skydiving
Má rád Hwoaranga, vzpomínky na otce
Nemá rád nepřátelská doja, Marshalla Lawa
Story


Tekken 2

Baek nechtěně zabil svého otce při jednom tréninkovém zápase. Baek byl zoufalý a zuřil, zničil několik dojo. Nejvíc škody napáchal doju Marshalla Lawa. Potkali se v Králi Železné Pěsti 2 (kde byl Baek v Lawovo 4. stagi.)

Ending
Tekken 3 (za Baeka se ale nehraje)

Baek byl napaden Ogrem, Bohem Boje, a vypadalo to, že je mrtvý. Jeden z jeho nejbližších studentů, Hwoarang, se vydal pomstít mistrovu smrt a dát si odvetu s Jinem Kazamou, jediným bojovníkem, se kterým měl remízu.

Tekken 5

Všichni si mysleli, že je Baek mrtvý, ale ukázalo se, že byl pouze v komatu. Probudil se přibližně o rok později, poté, co se Hwoarang snažil vyhrát Krále Železné Pěsti 3. Baek začal učit ve válečných základnách. Hwoarang musel působit v základně v Jižní Koreji, ale utekl odtamtud, aby mohl bojovat ve 4. turnaji. Když ho zatkla Policie z vojenské základny Jižní Korey, byl informován, že jeho mistr je naživu.
O dva měsíce později Hwoarang dokončil, co měl a Baek ho požádal, aby se Hwoarang přihlásil do 5. turnaje. Baek udělal totéž, aby otestoval schopnosti svého studenta.

Interludes
Prologue + EpilogueTekken 6

Baek se zúčastnil Krále Železné Pěsti 5 spolu s Hwoarangem. Když ovšem zjistil, že Hwoarang prohrál proti svému rivalovi (přesnějš řečeno, Hwoarang Jina porazil, po porážce se z Jina stal Devil Jin a ten Hwoarangovi jednu vrazil) a že leží v nemocnici s vážným zraněním, vydal se ho navštívit. Přestože Hwoarang byl opravdu mimo velké ohrožení, neprobudil se a Baek se vinil za bytí neschopným instruktorem.
Hwoarangovi to trvalo tři dny, než nabyl vědomí. Spolu s Baekem mluvili o podrobnostech a Hwoarang se svěřil svému učiteli s tím, že se nepotřebuje jenom zotavit, ale i ještě víc zlepšit.
Baek se rozhodl studenta naučit všechno, co on sám zná. Oba dva se vrátili do Korey a snažili se co nejvíc trénovat.
Od Mishima Zaibatsu přišla zpráva o Králi Železné Pěsti 6 a Baek vstoupil ještě jednou, aby získal další zkušenosti.

Ending

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikola Croft Nikola Croft | Web | 3. prosince 2009 v 4:19 | Reagovat

juhu konečně někdo kdo nejde po populárovi :D ale ten ending byl drsnej v šestce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama